1399/10/13
امام جمعه میامی:

شهادت سپهبد سلیمانی نوید جمع شدن بساط استکبار از منطقه را داد

امام جمعه میامی با بیان اینکه زندگی پر برکت و حتی شهادت شهید سلیمانی نیز در راه خدمت به اسلام و انقلاب بوده است، گفت: شهادت سپهبد سلیمانی نوید جمع شدن بساط استکبار از منطقه را داد.

شهادت سپهبد سلیمانی نوید جمع شدن بساط استکبار از منطقه را داد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نمازجمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع ضمن اشاره به سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، ۹ دی، اربعین شهید فخری زاده و ایام فاطمیه بیان کرد: تمام این رخدادها در کنار سالروز حمله با پایگاه نظامی آمریکا در عراق در یک هدف والا، مشترک هستند و آن هم ولایتمداری است.

وی با بیان اینکه شهادت سلیمانی نوید جمع شدن بساط استکبار از منطقه را داد، افزود: استکبارگران از مکتب و تفکر شهید سلیمانی در جبهه مقاومت و منطقه هراس دارند و در خیال خود فکر می‌کردند با شهادت حاج قاسم، این ترس کاهش می‌یابد اما اشتباه بزرگی کرده‌اند.

امام جمعه میامی با بیان اینکه شهید سلیمانی به هیچ چیز جز خدا فکر نمی‌کرد، گفت: شهید سلیمانی ۴۰ سال لباس جهاد در راه خدا و ولایت فقیه را بر تن داشت و تا لحظه آخر در راه اعتلای انقلاب و اسلام کوشید و مجاهدت کرد.

صفایی پور با بیان اینکه شهید سلیمانی تمام وجودش را وقف خدمت به انقلاب و مردم کرده بود، گفت: این شهید بزرگوار در تمام ابعاد زندگی‌اش شامل سیره، اخلاقی معنوی و عرفانی الگو و اسوه بود و حتی شهادتش هم موجب شد که زمینه‌سازی برای یک حرکت عظیم مردمی شکل گیرد.

وی با اشاره به تهدیدهای غرب علیه ایران اسلامی برای جنگ، بیان کرد: تهدید و تحریم موضوع جدیدی نیست و امروز همگان می‌دانند که فروپاشی نظام اسلامی، آرزو و هدف دشمنان از تحریم‌ها و سیاست‌هایشان علیه ملت ایران اسلامی است لذا باید در این موضوع هوشیار بود.

امام جمعه میامی با بیان اینکه امروز اطاعت از رهبر معظم انقلاب اسلامی به مثابه ولی فقیه زمان، یک الزام است، تاکید کرد: ویژگی بارز شهید سلیمانی ولایتمداری و اطاعت از ولی امر مسلمانان جهان بود و لذا باید این الگو در بین جوانان ما نیز به خصوص در این برهه حساس انقلاب اسلامی، ترویج شود.

صفایی پور در خاتمه به مسائل شهرستان میامی نیز اشاره کرد و گفت: یکی از مسائلی که از مسئولان استانی و کشوری می‌خواهیم این است که به موضوع جوانان این شهرستان و مسئله اشتغال و مسکن دقت نظر بیشتری داشته باشند همچنین رسیدگی به مشکلات پروژه‌های نیمه تمام دیگر موضوع مهمی است که در شهرستان میامی نیازمند توجه است.


خروج