1398/08/30
دانشگاه پیام نور سمنان منتشر کرد:

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور در حمایت از مطالبات مردمی و محکومیت اغتشاشگران منتشر شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان،بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سمنان در حمایت از مطالبات مردمی و محکومیت اغتشاشگران و حامیان آنها بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور در حمایت از مطالبات مردمی و محکومیت اغتشاشگران منتشر شد

                                  بسمه تعالی

با سلام و صلوات به پیشگاه منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) ونائب بر حقش امام خامنه ای (مد ظله العالی)، با کسب اجازه ازنماینده محترم ولی فقیه در استان سمنان  برخود تکلیف دانستم تا به عنوان عضوی کوچکی از خانواده عظیم جوانان مومن انقلابی، با توجه به اتفاقات اخیر سیاسی در کشور، اندکی با شما مردم بصیر شهرستان سمنان سخن بگویم.

جوانان مومن انقلابی ثابت کردند که همیشه در همه ی عرصه ها پشتوانه قوی برای نظام و رهبر معظم انقلاب بوده اند،هستند و خواهند بود. ما جوانان ضمن احترام به مصوبات قانونی سران قوا و حمایت هوشمندانه مقام معظم رهبری از ساختار نظام و انقلاب اسلامی، در میدان عمل حاضر شده و به تبیین وضع موجود و روشنگری جامعه که امروزه، وظیفه ی مهم جوانان شمرده میشود خواهیم پرداخت. اما در پی این مصوبات اعتراضاتی شکل گرفت و مسلما اعتراض قانونی حق یک ملت است و ما بسیجیان و دانشجویان از هرگونه اعتراض مسالمت آمیز حمایت و هرگونه سو استفاده از ملت شریف ایران توسط اشرار و آشوبگران را که بلندگوی دشمن در کشور هستند را محکوم و از دستگاه قضایی خواستار معرفی چهره ی واقعی آنان به مردم و برخورد شدید با آنها هستیم.

دولتمردان و مسئولین نظام بدانند، مطالبه گری از مسئولین حق حقوقی و شرعی مردم است و در جریان این مصوبه نیز، هم ملت و هم ما جوانان منتظر پاسخ کارشناسی شده دولت و تبیین این مصوبه هستیم و از مسئولین استانی مربوطه نیز ،خواستار تبیین و پاسخگویی به مطالبات مردم  شریف سمنان را داریم.

اما سخنی با دشمنان جمهوری اسلامی ایران

هم آمریکا بداند، هم سگ نگهبان خون خوارش اسرائیل بداند، ملت همیشه در صحنه ی جمهوری اسلامی ایران اجازه    هیچگونه توطئه و خرابکاری در دستگاه نظام را به شما نمیدهد و هیچگاه شاهد رو در رویی ملت بصیر ایران و نظام اسلامی نخواهید بود و این آرزو را با خود به گور خواهید برد. ما دانشجویان پیرو ولایت، همصدا با شهید والامقام دکتر بهشتی فریاد میزنیم:آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر آری ، از ترس بلرزید و منتظر پاسخ خون شهدای امنیت باشید . بدانید ملت ما بی درنگ حاضر تر و آماده تر و بیدار تر پشتوانه رهبر انقلاب خواهند بود و به مواضع حکیمانه ی ایشان لبیک خواهند گفت .

در اخر صمیمانه و از اعماق قلب به نمایندگی از قشر جوانان انقلابی، از ملت شریف استان سمنان، نیروهای نظامی و انتظامی بسیج وسپاه پاسداران  و نهاد های امنیتی، بابت اقدامات انقلابی و مواضع حکیمانه خود که باعث شد اجازه هیچ گونه سو استفاده ای به دشمنان انقلاب داده نشود، کمال قدردانی و تشکر را دارم.

                              

                                                              والسلام علیکم ورحمه الله و برکاه

 

 


خروج