1399/02/10
فرمانده سپاه ناحیه گرمسار خبر داد:

توزیع ۴۰۰۰ بسته معیشتی بین افراد آسیب‌دیده از کرونا در گرمسار

فرمانده سپاه گرمسار با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه در این شهرستان گفت: تا پایان ماه رمضان چهار هزار بسته معیشتی بین خانوارهای آسیب‌دیده از کرونا در شهرستان توزیع می‌شود.

توزیع ۴۰۰۰ بسته معیشتی بین افراد آسیب‌دیده از کرونا در گرمسار

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ پاسدار مجید ناظریه پیش از ظهر سه‌شنبه در آئین افتتاحیه رزمایش کمک مؤمنانه به میزبانی سالن ورزشی ۹ دی سپاه ناحیه گرمسار ضمن بیان اینکه در این رزمایش مؤسسه‌های خیریه، شرکت شهرک‌های صنعتی، کمک‌های مردمی و دستگاه‌های اجرایی همکاری و مشارکت ویژه‌ای داشتند، اظهار داشت: تا پایان ماه رمضان چهار هزار بسته معیشتی بین خانوارهای آسیب‌دیده از کرونا در گرمسار توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه در مرحله نخست این رزمایش یک هزار بسته معیشتی تهیه و به‌زودی توزیع می‌شود، افزود: در مرحله دوم تا نیمه نخست ماه رمضان دو هزار و ۵۰۰ سبد و مابقی نیز تا پایان ماه رمضان و با رعایت اصول بهداشتی توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار با اشاره به اینکه تاکنون ۱۰۰ میلیون تومان کمک نقدی نیز جمع‌آوری‌شده است، تأکید کرد: پنج‌تن گوشت مرغ و گوساله نیز همراه با این بسته‌های معیشتی توزیع خواهد شد.


خروج