1399/02/10
امام جمعه شاهرود:

1300 بسته معیشتی در شهرستان شاهرود توزیع شد

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه یک هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه، بین محرومان شهرستان توزیع شد، گفت: هدف این کار کمک به خانواده‌های بی بضاعت است.

1300 بسته معیشتی در شهرستان شاهرود توزیع شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان به نقل از خبرگزاری مهر حجت‌الاسلام عباس امینی در گفتگو از توزیع یک هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در شاهرود خبر داد و ابراز کرد: این اقدام در قالب طرح مواسات و کمک مومنانه بین نیازمندان و محرومان جامعه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها به همت سه واحد تولیدی شاهرود تهیه شده‌اند، بیان کرد: ارزش ریالی این بسته‌ها بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان است که در سطح شهرستان و نه تنها شهر شاهرود توزیع می‌شوند.

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه مردم نیز می‌توانند به خصوص در ایام ماه رمضان اطعام، کمک‌های نقدی و غیر نقدی و نذورات خود را به قرارگاه رزمایش مواسات اهدا کنند تا بین نیازمندان توزیع شود، بیان کرد: این بسته‌ها به کمک امداد محله‌ها، مساجد و پایگاه‌های بسیج و… به شکل درستی توزیع می‌شوند.

امینی افزود: قرارگاه مواسات تصدی‌گری نمی‌کند و تنها وظیفه جمع آوری کمک‌ها را دارد لذا توزیع آنها در هر محله با محوریت مساجد و با شناسایی خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و دیگر حوادث مانند سرمازدگی و… صورت می‌گیرد لذا همراهی مردم می‌تواند تأثیرات بسزایی در اجرای درست رزمایش مواسات داشته باشد.


خروج