بیانیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن کانون های مساجد استان سمنان

کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، با دعوت از عموم مردم برای خلق حماسه ای دیگر آمادگی خود را جهت حضور پرشور در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ۲۲ بهمن اعلام می کنند.

بیانیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن کانون های مساجد استان سمنان

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان به نقل از خبرگزاری شبستان  سمنان، کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان  در بیانیه ای ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یاد وخاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی وهمرزمانش، از آحاد ملت غیور ایران برای حضور پرشور درراهپیمایی 22 بهمن و دعوت به عمل آوردند.

 

دراین بیانیه آمده است:

چهل و یک سال از حرکت بی‌نظیر مردم مسلمان ایران در آفرینش اولین بهار آزادی و چهار دهه از تلاش، مقاومت، بیداری، ایستادگی، پیشرفت، آبادانی، استقلال و آزادی در سرزمین آزادگان می‌گذرد و امروز در آستانه ایام الله دهه فجر، خاطره شیرین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری پرچمدار بزرگ اسلام ناب محمدی در دوران معاصر، حضرت امام راحل (ه) و پایه‌گذاری تمدن نوین اسلامی بر پایه آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع) در ام القرای جهان اسلام در اذهان زنده می‌شود.

 

مردم استان سمنان بار دیگرنیز سرافرازتر و پرشورتر از  سال های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا خواهند کرد.

 

 شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه سیاسی و انقلابی ماست و مردم با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایبندی خود را به آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدا نشان خواهند داد.

 

حضور آگاهانه‌ مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در مناسبت های ارزشمند و تاریخی همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن، روز پیروزی ملت مسلمان بر رژیم ستمشاهی طاغوت یکی‌ از زیباترین‌ جلوه‌های‌ تحقق وعده های الهی یعنی پیروزی خون بر شمشیر است.

 

در این بیانیه با اشاره به همزمانی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن با مراسم اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بر پیام استقامت و وحدت ایرانی‌ها در این روز بزرگ تأکید شده و آمده است: گام‌های استوار ملت در راهپیمایی ۲۲بهمن پیام استقامت و وحدت ایرانی‌ها را به جهان مخابره خواهد کرد.

 

در ادامه این بیانیه می خوانیم: بدون تردید حضور حماسی و حداکثری مردم و مسئولان در راهپیمایی این روز، سیلی محکمی به آمریکا و هم دستانش خواهد بود.

 

ملت ایران اسلامی با همین حضورشان ضربه کوبنده‌ای بر سیاست‌های دشمن وارد خواهند کرد و باید قدردان انقلاب باشیم چرا که امروز انقلاب از مرزهای جغرافیایی عبور کرده است و خط امام به نقاط مختلف دنیا صادر شده است.

 

اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های مقدس امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)، شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس وسید الشهدای مدافعان حرم شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی عهدی دگربار می‌بندند و اعلام می‌کنند همانگونه که تاکنون هیچ تحریم و ارعابی نتوانسته در عزم ملت غیرتمند ایران اسلامی خللی ایجاد کند، با تمام توان از مساجد به عنوان پایگاه حقیقی امت اسلامی صیانت کرده و این مکان مقدس را همانند گذشته محل ترویج معارف دینی، دفاع از ارزش‌های انقلاب و نیز استکبار ستیزی قرار خواهند داد.

 

این بیانیه ضمن اعلام حضور اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان سمنان در مراسم ۲۲ بهمن تاکید می‌کند، اعضای کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان سمنان در راستای رسالت خطیر خود و همگام با سیل خروشان امت اسلامی با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمان های والای امام خمینی (ره)، با آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، ولی امر مسلمین و رهبر معظم انقلاب نیز میثاقی دوباره خواهد بست و با حضور پر شور در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن باردیگر به مستکبران عالم و سرسپردگان داخلی آنها اعلام می کنند که بر حراست وصیانت از انقلاب اسلامی ودستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ایستاده اند.


خروج