قندهاری:

جوانهای امروز ما با ایمان، اعتقاد وبصیرت انقلابی خود میتوانند میراث دار خوبی برای گذشتگان باشند

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان برگزار گردید.

جوانهای امروز ما با ایمان، اعتقاد وبصیرت انقلابی خود میتوانند میراث دار خوبی برای گذشتگان باشند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین قندهاری بااشاره به نزدیک شدن به ایام الله 13 آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) گفت: 13 آبان یک مناسبت بسیار مهم تلقی می گردد  و در جهت هر چه باشکوه تر برگزار نمودن برنامه های آیینی و تبیینی این مراسم از هیچ کوششی نباید دریغ نمود .

وی با اشاره به نقش جوانان و دانشجویان پیرو خط امام (ره) در تسخیر لانه جاسوسی افزود: ،جوانهای امروز ما با ایمان، اعتقاد وبصیرت انقلابی خود میتوانند میراث دار خوبی برای گذشتگان باشند و نقش حیاطی خود را در شرایط حساس کشور به خوی ایفا کنند.

قندهاری با اشاره به اهمیت روز 13آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) افزود: روز 13آبان مختص به دانشجویان و دانش آموزان نمی باشد بلکه همه  افراد در این مناسبت مهم  باید حضور پرنگ و فعال داشته باشند .

قندهاری در ادامه اشاره نمود: مراسم سیزده آبان مربوط به،  قشردانشجویان و یا دانش آموزان نیست بلکه تمام اقشار مختلف مردم  ودستگاههای اجرایی استان سمنان باید حضور پررنگ ،گسترده و سرنوشت ساز در این برنامه ها داشته باشند تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زده شود .

وی با اشاره به یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت:یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی همین یوم الله 13 آبان است زیرا بواسطه آن عوامل خبیث آمریکا از کشور اخراج شدند و حالا هم شاهد آن هستیم که آمریکا نه در ایران بلکه در منطقه جایی ندارد.

و در ادامه اعضاء جلسه به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 


خروج