1398/03/11
امام جمعه آرادان:

«معامله قرن» برای تضعیف فلسطین است/ خیانت آشکار به اسلام

امام جمعه آرادان با بیان اینکه طرح «معامله قرن» خیانت آشکار به جهان اسلام است، گفت: این طرح از سوی رئیس جمهور آمریکا برای تضعیف فلسطین مطرح شده است.

«معامله قرن» برای تضعیف فلسطین است/ خیانت آشکار به اسلام

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان-حجت الاسلام جلیلی شریفی نیا در خطبه‌های نماز جمعه این هفته آرادان همزمان با روز قدس و به میزبانی مسجد صاحب الزمان (عج)، ضمن بیان اینکه امروز باید محتوای معامله قرن که رئیس جمهور جنایتکار آمریکا آن را پیگیری می‌کند، برای مردم بیان شود، تاکید کرد: هدف این طرح تنها تضعیف فلسطین و مسلمانان است.

وی با بیان اینکه بعد از ماه رمضان در بحرین و مکه جلساتی توسط آل سعود گذاشته می‌شود که حاکمان کشورهای اسلامی بیایند تا کشوری جدید به نام فلسطین تشکیل دهند، تاکید کرد: محتوای این جلسات در واقع تصویب معامله قرن است اما در حقیقت تضعیف مسلمانان را دنبال می‌کند.

ایجاد کشور جدید فلسطین توطئه جدید

امام جمعه آرادان درباره محتوای معامله قرن، گفت: این معامله می‌گوید مردم فلسطین در گوشه‌ای در کناره باختری رود اردن جایگزین شوند و بقیه قسمت‌ها به اسرائیل داده شود لذا این امر سبب افزایش شهرک‌های صهیونیستی می‌شود.

شریفی نیا گفت: بعد این کشور فلسطین جدید که تشکیل شد، فلسطین حق تشکیل هیچ ارتش و سلاح و … را طبق این معامله قرن نخواهد داشت، این حقیقت واقعی موضوعی است که امروز توسط آمریکا و اسرائیل پیگیری می‌شود نه آن چیزی که دشمنان می‌گویند.

وی با بیان اینکه معامله قرن خیانت علیه اسلام است، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمود معامله قرن تحقق پیدا نخواهد کرد و در این جهت آمریکا و صهیونیست‌ها و کشورهای دنباله روی آنها قطعاً ناکام خواهند ماند.

اسرائیل می‌خواهد تقویت شود

امام جمعه آرادان با بیان اینکه رژیم در حال نابودی اسرائیل که کمتر از ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت می‌خواهد با معامله تقویت شود، گفت: قطعاً راهپیمایی امروز در واپسین جمعه ماه رمضان سرآغازی برای از هم پاشیده شدن این توطئه ننگین استکبار خواهد شد.

شریفی نیا همچنین به سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: گرچه امام ۳۰ سال قبل از میان ما رفتند و غمی بزرگ بر دل‌های ما نهاده شد، اما انتخاب شاگرد تیزبین و هوشمند ایشان یعنی آیت الله خامنه ای مرهمی بر زخم دل ملت قدرشناس ایران اسلامی بود.

وی افزود: به حمدالله، کفایت، درایت و سیاست رهبر معظم انقلاب اسلامی و دشمن شناسی ایشان بر همگان آشکار است و وقتی پوتین رئیس جمهور روسیه به دیدار معظم له می‌آید می‌گوید آنچه در انجیل و کتاب‌ها درباره مسیح خواندم را در چهره آیت الله خامنه ای دیدم و این نشان می‌دهد که ایشان تا چه میزان شایستگی دارند.


خروج