نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس:

معامله قرن تضییع کننده حقوق مردم فلسطین است

نماینده سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه معامله قرن تضییع کننده حقوق مردم فلسطین است، گفت: امروز تمام مردم جهان نسبت به این تضییع حقوق حقه مردم فلسطین معترض هستند.

معامله قرن تضییع کننده حقوق مردم فلسطین است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، احمد همتی ظهر جمعه در حاشیه راهپیمایی روز قدس و در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح معامله قرن با هدف تقویت استیلای اسرائیل بر منطقه نیل تافرات و تحقق امپراتوری صهیونیستی، بیان کرد: ما معتقد هستیم که این طرح تضییع کنندهحقوق حقه مردم فلسطین است، موضوعی که امروز همه مردم جهان نسبت به آن واکنش نشان داده‌اند.

وی افزود: ما به این دلیل می گوییم معامله قرن تضییع کننده حقوق مردم فلسطین است که دست درازی آمریکا و ایادی آن در منطقه مانند اسرائیل به بلندی‌های جولان در واقع حق مردم فلسطین را پایمال می‌کند و این امری نیست که بتوان به راحتی از کنارش گذشت.

عضو خانه ملت با بیان اینکه آمریکا از هر ابزاری برای تقویت اسرائیل استفاده می کند، افزود: این کشور در زمان روی کار آمدن ترامپ با انتقال سفارت خود در اسرائیل به شهر بیت المقدس در واقع خلاف همه تعهدهای بین‌المللی اقدام کرد.

همتی با بیان اینکه امروز دست اسرائیل برای جهانیان آشکار است، بیان داشت: تمامی ملتو کشورهای جهان نسبت به مساله فلسطین احساس مسئولیت می‌کنند و از این امر می‌توان دریافت که موضوع فلسطین تنها مختص به خود مردم این کشور و جهان اسلام نیست.


خروج