امام‌جمعه میامی مطرح کرد:

شکل‌گیری مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان در منطقه خاورمیانه

امام جمعه میامی با اشاره به شکل‌گیری مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان در منطقه، گفت: حضور و مشارکت همه مردم در اعلام انزجار از آمریکا در روز جهانی قدس ضروری است.

شکل‌گیری مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان در منطقه خاورمیانه

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور صبح پنج‌شنبه در جلسه برنامه‌ریزی برگزاری راهپیمایی روز قدس و ارتحال حضرت امام (ره) در میامی به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه روز جهانی قدس یادگار امام راحل است، ابراز داشت: مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان برای خاورمیانه نقشه دیگر کشیدند و قصد تصرف همه سرزمین‌های اشغالی فلسطین رادارند که این نیرنگ به خودشان بر خواهد گشت.

وی بابیان اینکه بیت‌المقدس بیش از ۷۰ سال درگیر اشغال رژیم غاصب اسرائیل است، افزود: همه مردم جهان بیدار و هوشیارند و تمامی آزادی خواهان می‌دانند که به فلسطین ظلم شده است لذا شور و اشتیاق حضور در این راهپیمایی و اعلام انزجار از دشمنان به سرکردگی آمریکا و عربستان امری ضروری است.

امام‌جمعه میامی بابیان اینکه مسلماً وعده الهی برای آزادی بیت‌المقدس نزدیک است، ابراز داشت: اسرائیل تا ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و این اتفاق به همت آزادی‌خواهان جهان رقم خواهد خورد اما در شهرستان باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که مردم روزه‌دار کمتر اذیت شوند.

صفایی پور بابیان اینکه علاوه بر روز جهانی قدس دو مراسم بزرگ ۱۴ و ۱۵ خرداد را نیز در پیش‌روی داریم، افزود: همه ما مدیون امام راحل هستیم ازآنجاکه به دلیل ماه رمضان امکان حضور برای مردم میامی در مراسم سالگرد ارتحام امام خمینی در تهران فراهم نیست لذا در خود این شهرستان برنامه‌های فرهنگی مختلفی تدارک دیده‌شده است که انتظار می‌رود مردم در آن‌ها نیز حضور باشکوه داشته باشند.


خروج