فرمانده سپاه ‌استان سمنان:

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات سلسله شکست‌های آمریکا را کامل می‌کند‌

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات سلسله شکست‌های آمریکا را کامل می‌کند.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات سلسله شکست‌های آمریکا را کامل می‌کند‌

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، سردار حمید دامغانی  در یادواره 34 شهید پایگاه بسیج امام حسن مجتبی (ع) سرخه که در مسجد ولی‌عصر (عج) این شهرستان برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به‌ویژه سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی مردی شجاع، مؤمن، مخلص و با تقوا بود چه که خود را سرباز ولایت می‌دانست.

وی افزود: سردار سلیمانی پاداش 41 سال مجاهدت مخلصانه و ایثارگرانه خود را با شهادت در راه انقلاب، اسلام و حریم اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) از خداوند متعال ستاند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه شهدا زنده‌اند و در نزد خداوند روزی می‌خورند گفت: حاج قاسم سلیمانی علیرغم محاسبات استکبار جهانی حیاتی دوباره به انقلاب بخشید و علاوه بر آن تحولی عظیم را در کشور و کشورهای منطقه ایجاد کرده است که آثار و برکات آن بر همگان آشکار خواهد شد.

سردار دامغانی اظهار داشت: شهادت سردار سلیمانی تمام برنامه‌ریزی‌ها و محاسبات چندین و چندساله دشمنان را علیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بین برد.

وی ایجاد وحدت و انسجام بین گروه‌های مذهبی در عراق را از ثمرات و برکات شهادت حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد و گفت: وضعیت و تحولات کنونی عراق آرزوی دیرینه حاج قاسم بود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان تصریح کرد: محور مقاومت متحدتر و منسجم‌تر از گذشته به برکت خون حاج قاسم به راه خود ادامه می‌دهد و باید گفت ترور حاج قاسم سلیمانی نتیجه عکس داد و پیوند ملت ایران و عراق مستحکم‌تر از گذشته شد.

سردار دامغانی شهادت حاج قاسم سلیمانی را تکمیل مأموریت حاج قاسم دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند شهادت حاج قاسم سلیمانی بسیار خطرناک‌تر از حاج قاسم سلیمانی برای استکبار جهانی است.

وی در ادامه با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر بیان کرد: امسال نخستین دهه فجر را در گام دوم انقلاب جشن گرفتیم و خوشبختانه در گام دوم انقلاب یکی از راهبردی‌ترین پیروزی‌ها برای ملت ایران رقم خورد و آن‌هم پاسخ و سیلی محکمی بود که به آمریکا زده شد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان تصریح کرد: آمریکا همان کشوری است که داعیه قدرت برتر را در جهان سر می‌دهد و کشورهای دیگر جرئت نمی‌کنند سرخالی سلاح خود را به سمت آمریکا بگیرند و اما ایران با اقتدار به پایگاه نظامیان آمریکایی در عین الاسد عراق حمله می‌کند و باید گفت این‌یک شکست راهبردی برای آمریکایی است که امروز در اوج ذلت و خواری است.

سردار دامغانی اظهار داشت: در گام دوم انقلاب به لطف و فضل خداوند اسراییل نابود خواهد شد و در 25 سال آینده گام دوم انقلاب ایران را نخواهند دید.


خروج